Algemeen

Lucienne van Eijk

Algemeen coördinator C4Youth

Contact

  • L.m.van.eijk@umcg.nl
  • (050) 361 6632

Loraine Visscher

Ondersteuning, communicatie en implementatie

Contact

  • l.visscher@umcg.nl
  • 06-40821755

Atelier 1: Samenhang preventie & hulpverlening

Hermien Maarsingh

Projectleider actieonderzoek

Contact

  • h.maarsingh@cmostamm.nl
  • 06-46078333

Sanne Terpstra

Projectleider participatie

Contact

  • s.terpstra@zorgbelang-groningen.nl
  • 06 -34280738

Wilco van der Meer

Projectleider leernetwerk

Contact

  • wilco.van.der.meer@ggd.groningen.nl
  • 06-46291813

Atelier 2: Veilig en thuis opgroeien

Jaap van der Veen

Projectleider actieonderzoek

Contact

  • j.h.van.der.veen@umcg.nl
  • 06-45520363

Kirsten van Genne

Projectleider participatie

Contact

  • k.vangenne@zorgbelang-groningen.nl
  • 06-46438668

Suzanne Kuik

Projectleider leernetwerk VONK

Contact

  • s.n.kuik@pl.hanze.nl
  • 06-27148819

Coördinatieteam

Jana Knot-Dickscheit

Contact

  • j.knot-dickscheit@rug.nl

Menno Reijneveld

Contact

  • s.a.reijneveld@umcg.nl